Kiedy Będę w ciąży?

Czy uda mi się zajść w ciążę?

 

Istnieje wiele technik pozwalających podejrzeć przyszłość. Jedną z nich jest Tarot, który składa się aż z 78 kart podzielonych na dwie części, czyli Wielkie Arkana złożone z 22 kart oraz Małe Arkana z 56 kart. Wróżenie przy ich pomocy posiada bardzo długą i bogatą historię. Z jego wskazówek na przestrzeni wieków skorzystały miliony ludzi na całym świecie. I Ty możesz zasięgnąć rad prastarej wyroczni i podejrzeć swoją przyszłość. Prawdziwa miłość, dobra praca, poprawa finansów czy zdrowia. Oto wszystko można zapytać Tarota. Karty pomogą znaleźć odpowiedzi na wiele nurtujących pytań, nawet tych najbardziej osobistych. Może chcesz poznać właściwego dla siebie partnera. A może chcesz zapytać: kiedy będę w ciąży?

 

Doświadczona wróżka doskonale wie, że istotne jest nie tylko to, co dzieje się na planie fizycznym, ale też w sferze duchowej. Dużo zależy od podświadomości oraz procesów zachodzących w ludzkiej psychice. Tarot to niezwykłe karty stworzone w oparciu o astrologię, numerologię oraz rozbudowaną symbolikę, które są odbiciem tego, co dzieje się we wnętrzu człowieka. Nie wskaże konkretnej daty czy miejsca. Ujawni natomiast, jaka jest tendencja wydarzeń. Pozwoli również lepiej zrozumieć teraźniejszość.

 

Dużo zależy od sfery mentalnej, a Tarot to nieskończone źródło samopoznania oraz rozwoju. Karty mogą określić związki przyczynowo-skutkowe, wskazać szanse powodzenia planów. A tarocistka dzięki niemu doradzi i podpowie, czy spełni się dane marzenie, na przykład o posiadaniu dziecka. Życie może szykować różne niespodzianki, a Tarot zawsze wie o nich pierwszy.