Numerologiczna wibracja Drogi Życia dla jedynki

Numerologiczna wibracja Drogi Życia dla jedynki

 

 

Numerologiczna wibracja jedynki to cecha prawdziwego przywódcy, który dąży do realizacji z góry określonego celu. Można powiedzieć, że to pionier, który podąża nową drogą i żadne opóźnienia nie wchodzą w rachubę. Patrząc z innej strony to sternik statku na morzu, doskonale znający kierunek i z uporem zwycięzcy płynie poznać nieodkryty dotąd ląd.

 

Jedynki w swojej naturze to urodzeni zwycięzcy o indywidualnej osobowości. Nie spodziewajcie się po jedynkach, że zostaną poddani strukturom uległości i podporządkowania się aktualnej władzy. Ta cecha charakteru nie dotyczy takich osób. Autokratyzm, determinacja, a nawet agresja powodują, że jedynki kreują swoje życie według własnych wizji i ideałów. Dochodząca do tego oryginalność sprawia, że zawsze skutecznie wibracja jedynki scala waszą siłę woli z wiarą w powodzenie.

 

Osoby o silnej wibracji jedynki to urodzeni przywódcy zarówno społeczni jak i rodzinni. Nie ma w nich poczucia obaw o możliwości zaistnienia porażki, która mogłaby pokrzyżować określone plany. Kierowanie ludźmi, prowadzenie własnej firmy czy zarządzanie sprawami rodzinnymi to cel do jakiego jesteście urodzeni. Wszystko oczywiście jest uzupełniane silną wola oraz zdeterminowaniem, które sprawdzają się nawet w sytuacjach wymagających nowych koncepcji działania czy szprowadzenie w życie nowych pomysłów czujecie się jak ryby w wodzie. Po prostu sukces szpisany jest w waszą drogę życia przez co piętą achillesową jest nieumiejętność przyjmowania krytyki.

 

Dotychczasowe szlaki, które zostały już wyznaczone to drogi, jakich raczej nie wybierzecie. Cel do który ma zostać zdobyty musi być gwarantować sukces i pierwsze miejsce na podium. Wyjątkowość oraz niepowtarzalność na pewno zwiększy pozytywne postrzeganie waszej osoby. Cechy zdobywcy i przywódcy pozwalają na współprace tylko z osobami, które będą bezkrytycznie wykonywały polecenia. Innowacyjność, którą szprowadzanie w życie często wymaga właśnie perfekcyjności oraz „ślepego” wykonywania powierzonych zadań i w myśl zasady Wy zawsze jesteście najlepsi.

 

Przesłaniem dla jedynek jest przyjecie postawy realizacji nawet najbardziej wymagających zadań. Nie ma dla was rzeczy niewykonalnych. Obowiązki połączone z odpowiedzialnością są przyjętą codziennością w której naprawdę jest siła pokonywania przeszkód stojących na drodze.

 

Cechami negatywnymi jedynek niestety często bywa egoizm oraz uparta determinacja. Nie pozwala to na często na pozbycie się blokad uczuciowych, które głęboko negatywnie wnikają w wasze astrum wykreowanej wokół siebie sfery miłości i uczuć. Również pojawiająca się często próżność oraz egoizm często powodują, że wasz sukces nie przybiera pożądanych rozmiarów sukcesu i chwały. Dlatego warto znać swoje zalety i wady, abyście w przyszłości jako prawdziwi przywódcy mogli podążać drogą zgodną z zasadami dobra, zrozumienia i przyjaźni. Faktycznie wewnątrz tak naprawdę jesteście uczuciowi tylko skuteczne ukrywanie tej cechy blokuje często zawieranie udanych relacji partnerskich.

 

 

Cechy pozytywne wibracji jedynki: niezależność, kreatywność, indywidualność, przywództwo

 

Cechy negatywne wibracji jedynki: egoizm, nieczułość, despotyczność, upartość.

 

 

Planeta odpowiadająca za wibrację jedynki: Słońce

„Wszelkie prawa zastrzeżone, treści chroniona prawami autorskimi. Żadna część nie może być wykorzystywana lub kopiowana w jakiejkolwiek elektronicznej, mechanicznej, fotograficznej lub innej formie zapisu bez pisemnej zgody autora”